Skip to main content

Dovolená Versailles 2024

dní

Versailles - nejpopulárnější dovolené

Arc Paris Porte D'orleans
Hotel nabízí parkoviště, bezplatné WiFi připojení. Snídaně se zde podávají formou bufetu, za příplatek také...
Hodnocení
3.7/6
Přijatelné
2 hodnocení
od
18 534
Cena na osobu
Hodnocení
3.7/6
Přijatelné
2 hodnocení
Arc Paris Porte D'orleans
Hotel nabízí parkoviště, bezplatné WiFi připojení. Snídaně se zde podávají formou bufetu, za příplatek také na pokoji
Bez stravy
Odlet z: Vídně, Prahy
Možnost přímého letu
Hodnocení hotelu:
Pavla
Červenec 2020
Byli jsme bez stravy... Pokoj a hotel za nás.... Čisto, uklizeno.... Malé pokojíčky ale to stačí
Alena
Červenec 2020
ano
Zobrazit méně
od
18 534
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
18 534
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené ve Francii konečné?

Ceny všech nabídek ve Francii na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění ve Francii) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co ve Francii znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely ve Francii, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen ve Francii (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup ve Francii v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů ve Francii funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky ve Francii záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky ve Francii nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za pobyt ve Francii uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené ve Francii nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené ve Francii umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady ve Francii se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu ve Francii nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Francii?

Tento typ pokojů ve Francii bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje ve Francii, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá ve Francii častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Dovolená ve Francii - proč si vybrat tuto destinaci?

Dovolená ve Francii toho nabízí opravdu mnoho a vybere si snad každý. Na jihu Francie vás čeká dovolená u pobřeží Středozemního moře v čele s Monakem, Nice, či Marseille. Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze na evropskou pevninu, Francie má také řadu ostrovů, z kterých je nejznámější nedaleká Korsika. Pokud ale půjdeme do opačného extrému, tak pod Francii také spadá Martinik, Réunion či Guadeloupe, to už je ale jiná exotická dovolená.

Historická metropole Evropy

Francie také nabízí krásná evropská města - máme na mysli samozřejmě Paříž, Lyon či Toulouse. Určitě také doporučujeme půjčit si auto - cestování tak bude pohodlnější a komfortnější. Pokud se budete nacházet na jihu Francie, v oblasti zvané Provence, tak musíte ochutnat místní víno. Francie je svým vinařením proslulá po celém světě. Jet do Francie a neochutnat víno je jako jet do Japonska a nezkusit Sushi. Podívejte se jak na naše first minute, tak také last minute nabídky. Dovolená ve Francii bude nezapomenutelným zážitkem.

 

Byly informace na této stránce užitečné?