Skip to main content

Dovolená Thajsko 2024

dní

Nejpopulárnější dovolené v Thajsku

The Village Coconut Island Beach Resort
Hodnocení
5/6
Výborné
2 hodnocení
od
28 904
Cena na osobu
Hodnocení
5/6
Výborné
2 hodnocení
The Village Coconut Island Beach Resort
Bez stravy
Odlet z: Vídně, Prahy
Vhodné pro rodiny
Wellness
Hodnocení hotelu:
Tomáš
Červenec 2020
Ideální místo kam jet, pokud chce člověk utéct od všeho toho městského ruchu. V resortu má člověk soukromí, vládne tam tichá atmosféra. Pokud jsme se chtěli socializovat, tak jsme... Zobrazit více
Dominika
Červenec 2020
Byli jsme ubytováni v suite, bylo dost místa, světlo a jacuzzi byly už jen plusem. Vana byla ideální na relax. Byli jsme spolu s 2 ročním synem a ten si naprosto zamiloval personál. Všichni... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
28 904
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
28 904
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Thajsku konečné?

Ceny všech nabídek v Thajsku na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění v Thajsku) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co v Thajsku znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely v Thajsku, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Thajsku (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v Thajsku v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů v Thajsku funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky v Thajsku záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky v Thajsku nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za pobyt v Thajsku uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Thajsku nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Thajsku umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady v Thajsku se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu v Thajsku nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Thajsku?

Tento typ pokojů v Thajsku bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje v Thajsku, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá v Thajsku častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Dovolená v Thajsku - proč si vybrat tuto destinaci?

Exotické Thajsko by jste měli určitě alespoň jednou za život navštívit. Všudepřítomný chaos, vlhko, horko, spousta lidí, skútry, auta a lokální trhy - i to má svoji atmosféru a je to pořádná exotická dovolená. Dovolená v Thajsku nabízí krásnou přírodu a historické památky. Pokud už budete v těchto končinách tak zvažte návštěvu okolních států, jako je Kambodža, Vietnam nebo Myanmar (Barma). Dovolená v Thajsku bude nezapomenutelným zážitkem.

Nezapomenutelná gastronomie

Určitě také zkuste místní gastronomii - Bún bò Nam Bô nebo Bún chả. Tato jídla znáte určitě i z Evropy, poslední dobou jsou velice populární a nejlepší je zkustit ochutnat jídlo přímo od domácích. Při dovolené v Thajsku také doporučujeme půjčit si auto.

 

Byly informace na této stránce užitečné?