Skip to main content

Last-minute dovolená na Maltě 2020

dní

Nejpopulárnější dovolené na Maltě

115 The Strand Hotel & Suites
Výlet na Maltu s ubytováním v moderním městském hotelu s výhledem na Vallettu, navíc se snídaní a transferem.
Hodnocení
4.7/6
Výborné
2309 hodnocení
od
4 990
Cena na osobu
Hodnocení
4.7/6
Výborné
2309 hodnocení
115 The Strand Hotel & Suites
Výlet na Maltu s ubytováním v moderním městském hotelu s výhledem na Vallettu, navíc se snídaní a transferem.
Snídaně v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Možnost přímého letu
Hodnocení hotelu:
Elena
Únor 2020
S pobytem jsem byla nadmíru spokojená.
Erika
Únor 2020
Poloha hotelu byla velmi dobrá. Snídaně byly velmi chutné, výběr byl pestrý a jídlo výborné. Personál byl velmi přátelský a nápomocný. Za tu cenu to byly skvělé služby.
Zobrazit méně
od
4 990
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
4 990
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené na Maltě konečné?

Ceny všech nabídek na Maltě na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění na Maltě) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co na Maltě znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely na Maltě, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen na Maltě (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Je možné za pobyt na Maltě uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené na Maltě nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené na Maltě umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady na Maltě se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup na Maltě v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů na Maltě funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu na Maltě nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co když mám zájem o jiný typ stravy, jiný počet osob, nebo jiný termín než je na stránce?

V případě zájmu o jiný typ stravování, jiný počet osob, nebo jiný termín na Maltě nás stačí kontaktovat telefonicky nebo emailem a rádi Vám prověříme dostupnost a připravíme nabídku přesně podle Vašich požadavků a preferencí.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Maltě?

Tento typ pokojů na Maltě bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje na Maltě, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá na Maltě častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Dovolená na Maltě - proč si vybrat tuto destinaci?

Malta je ostrovní stát ve Středozemním moři. Dovolenou na Maltě si zcela jistě užijete na maximum. Je tak malá, že se jedná o nejmenší členskou zemi Evropské unie. Maltu tvoří tři ostrovy (Malta, Gozo, Comino). Souostroví je opravdu malinké - největší ostrov z trojice, Malta, má na délku jen 26 km. Ostrov je tak ideální na kombinaci plážové dovolené a nějaké té poznávačky. Dovolená na Maltě je tak ideální pro všechny - rodiny s dětmi, páry i starší cestovatele.

Procestujte Maltu autem, nebo na skútru

Pár dní je jako stvořených pro ležení na pláži a relaxování a drinkem v ruce, poté si můžete půjčit auto, nebo skútr a Maltu projet křížem krážem. Různé hotely také nabízejí výlety lodí na další části souostroví, takže můžete navštívit i vzdálenější kouty Malty. V nabídce naleznete jak first minute, tak také last minute dovolené.

 

Byly informace na této stránce užitečné?