Skip to main content

Last-minute dovolená v Egyptě 2020

dní

Nejpopulárnější dovolené v Egyptě

Egypt - Grand Resort
Dovolená v Hurghadě s odletem z Prahy a Vídně, All Inclusive službami, transferem a službami delegáta v ceně.
Hodnocení
5.9/6
Velmi dobré
10573 hodnocení
od
13 845
Cena na osobu
Hodnocení
5.9/6
Velmi dobré
10573 hodnocení
Egypt - Grand Resort
Dovolená v Hurghadě s odletem z Prahy a Vídně, All Inclusive službami, transferem a službami delegáta v ceně.
All Inclusive v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Píšečná pláž
Možnost přímého letu
Vhodné pro rodiny
Aquapark a tobogány
Možnost all inclusive
Vodní sporty
Hodnocení hotelu:
Dušan
MONTH_JUL 2020
Resort se nachází 5 minut od letiště. Krásný hotel s rozsáhlými bazény, perfektní strava. Mínusem je chybějící možnost stravování na pláži.
Katarína
MONTH_JUL 2020
Hotel je vhodný pro děti i dospělé. Sice trochu starší, ale je dobrě udržovaný. K pláži je přístup přes ulici a přes vedlejší hotel, ale pláž je perfektní, moře průzračné.... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
13 845
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
13 845
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Egyptě konečné?

Ceny všech nabídek v Egyptě na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění v Egyptě) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co v Egyptě znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely v Egyptě, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Egyptě (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v Egyptě v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů v Egyptě funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Co když mám zájem o jiný typ stravy, jiný počet osob, nebo jiný termín než je na stránce?

V případě zájmu o jiný typ stravování, jiný počet osob, nebo jiný termín v Egyptě nás stačí kontaktovat telefonicky nebo emailem a rádi Vám prověříme dostupnost a připravíme nabídku přesně podle Vašich požadavků a preferencí.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Je možné za pobyt v Egyptě uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Egyptě nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Egyptě umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady v Egyptě se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu v Egyptě nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Egyptě?

Tento typ pokojů v Egyptě bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje v Egyptě, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá v Egyptě častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Dovolená v Egyptě - proč si vybrat tuto destinaci?

Dovolená v Egyptě je další, velmi populární destinací českých turistů. Egypt navštívíte pravděpodobně z dvou důvodů - památky, jako jsou pyramidy, Údolí králů či Luxor. Druhým motivem jsou turistická letoviska, kde naleznete skvělé hotelové resorty a dopřejete si tu nejlepší relaxaci u moře či bazénu. Mezi nejpopulárnější letoviska, kam míří čeští turisté jsou Hurghada, Marsa Alam či Sharm El Sheikh. Tato letoviska se nacházejí u Rudého moře, tj. na východě země a jsou vzdálena asi 180 km od pobřeží protější Saudké Arábie. Pokud ale navštívíte oblast Alexandrie (sever země), tak se můžete koupat přímo ve Středozemním moři. Dovolená v Egyptě bude nezapomenutelným zážitkem.

Evropa skoro na dohled

S trochou nadsázky budete mít „na dohled“ řeckou Krétu či Kypr, který je od severního pobřeží Egypta vzdálen asi 380 km. V nabídce můžete najít jak first minute, tak také last minute dovolené. Při návštěvě Egypta také doporučujeme pronajmout si auto.

 

Byly informace na této stránce užitečné?