Skip to main content

Dovolená Kos 2024

dní

Kos - nejpopulárnější dovolené

Athény - Athens City ★★
Pobyt v Athénách ve stylovém hotelu a výhledem na Akropolis.

Hodnocení
5.4/6
Velmi dobré
9 hodnocení
od
3790
Cena na osobu
Hodnocení
5.4/6
Velmi dobré
9 hodnocení
Athény - Athens City ★★
Pobyt v Athénách ve stylovém hotelu a výhledem na Akropolis.

Možnosť priameho letu
Možnosť priameho letu
Zobrazit méně
od
3790
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
3790
Kč / Cena na osobu
Cook's Club Tigaki Kos
Hodnocení
5.5/6
Velmi dobré
2 hodnocení
od
31 845
Cena na osobu
Hodnocení
5.5/6
Velmi dobré
2 hodnocení
Cook's Club Tigaki Kos
All Inclusive v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Možnost přímého letu
Wellness
Jen pro dospělé
Hodnocení hotelu:
Margit
Červenec 2020
Hotel je opravdu krásný se světlými vzdušnými pokoji a velmi moderním interiérem. Zaměstnanci hotelu byli skvělí a vždy ochotní pomoci. Snídaně nabízely vždy něco pro každého.
Erzsébet
Červenec 2020
Hotel je zařízen minimalisticky, ale i tak je velmi pohodlný. Jídlo je velmi chutné s opravdu širokým výběrem, formou bufetových stolů. Personál je velmi přátelský, ale stále profesionální a slušný.
Zobrazit méně
od
31 845
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
31 845
Kč / Cena na osobu
Mitsis Summer Palace
Hodnocení
5.1/6
Velmi dobré
1398 hodnocení
od
35 090
Cena na osobu
Hodnocení
5.1/6
Velmi dobré
1398 hodnocení
Mitsis Summer Palace
All Inclusive v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Plážová lehátka v ceně
Možnost přímého letu
Vhodné pro rodiny
Wellness
Možnost all inclusive
Vodní sporty
Sportoviště
Zobrazit méně
od
35 090
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
35 090
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Řecku konečné?

Ceny všech nabídek v Řecku na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění v Řecku) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co v Řecku znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely v Řecku, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Řecku (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v Řecku v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů v Řecku funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky v Řecku záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky v Řecku nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za pobyt v Řecku uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Řecku nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Řecku umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady v Řecku se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu v Řecku nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Řecku?

Tento typ pokojů v Řecku bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje v Řecku, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá v Řecku častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Dovolená v Řecku - proč si vybrat tuto destinaci?

Řecko je země ostrovů, najdete zde více než 2 000 ostrovů a ostrůvků a řecké ostrovy zaujímají až 20 % celkové plochy země. Většina ostrovů se nachází v Egejském moři, ale spoustu jich také najdete v Jónském, či Jaderském moři. Mezi nejznámější ostrovy, kde strávit řeckou dovolenou patří samozřejmě Kréta, Rhodos, Lesbos či Kos,. Vydat se můžete ale i na méně známé a ostrovy, jako jsou Sefiros, Syros, Kea, Tinos či Paros. Dovolená v Řecku se vám bude zcela jistě líbit.

Úžasná gastronomie, kterou znáte

Nesmíme také zapomenout na vynikající řeckou gastronomii, do které patří sýr Feta, salát Tzatziki, či i u nás populární Gyros nebo Musaka. Jídlo vám určitě zpříjemní vaši dovolenou v Řecku. Určitě také doporučujeme pronajmout si auto a prozkoumat tak řecké ostrovy na vlastní pěst.

 

Byly informace na této stránce užitečné?