Skip to main content

Dovolená Indonésie 2024

dní

Nejpopulárnější dovolené v Indonésii

FuramaXclusive Ocean Beach Seminyak Bali
Hodnocení
6/6
Velmi dobré
2 hodnocení
od
44 699
Cena na osobu
Hodnocení
6/6
Velmi dobré
2 hodnocení
FuramaXclusive Ocean Beach Seminyak Bali
Bez stravy
Odlet z: Vídně, Prahy
Píšečná pláž
Wellness
Hodnocení hotelu:
Maroš
Červenec 2020
Skvělá poloha, velmi pěkný pokoj, moderně zařízený, velká koupelna a krásný výhled na oceán - toto a mnohem více nabízí tento skvělý hotel. Svůj pobyt jsme zakončili ve spa... Zobrazit více
Erika
Červenec 2020
Lokalita byla skvělá, hotel se nachází u moře. Vůbec tam nebylo hlučno, což jsme ocenili zejména v noci. Personál byl velmi přátelský a nápomocný. Kolem hotelu byly zahrady. Bylo to... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
44 699
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
44 699
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Indonésii konečné?

Ceny všech nabídek v Indonésii na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění v Indonésii) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co v Indonésii znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely v Indonésii, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Indonésii (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v Indonésii v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů v Indonésii funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky v Indonésii záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky v Indonésii nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za pobyt v Indonésii uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Indonésii nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Indonésii umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady v Indonésii se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu v Indonésii nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Indonésii?

Tento typ pokojů v Indonésii bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje v Indonésii, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá v Indonésii častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Proč navštívit Indonésii?

Tohle je ta pravá Asie! Na dovolenou v Indonésii budete ještě dlouho vzpomínat. Ochutnejte místní skvělou gastronimii, prohlédněte si památky a navštivte ty nejkrásnější pláže. Dovolená v Indonésii je jistě to pravé pro každého dobrodružného turistu. Podívejte se také na naši nabídku vozidel k pronájmu. Nabízíme jak first, tak také last minute dovolené.

Byly informace na této stránce užitečné?