Skip to main content

Levné letenky Düsseldorf

Německo - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Munsteru

Zajímavosti o Munsteru

Jedno ze tří měst s nejvyšší životní úrovní v Německu a oblíbená přestupová stanice Evropanů na cestách do celého světa. Düsseldorf vás po příchodu přivítá svým moderním kabátem, avšak ani o historii tady není nouze.

Düsseldorf spolu s Mnichovem a Frankfurtem nad Mohanem patří mezi tři nejkvalitnější města na světě. Turisty zaujme zejména živé, staré město, které může připomínat Prahu. Najdete zde na relativně malé ploše množství kvalitních restaurací, barů a hospůdek. Určitě si nenechte ujít možnost ochutnat nejznámější kvašené pivo Altbier. Dále si vyhraďte čas a navštivte muzea a galerie světových jmen, kde se nacházejí exponáty takových umělců jako Picasso, Dalí, Warhol či Rubens.

Levné letenky do Düsseldorfu můžete rezervovat zejména z Prahy a Vídně. Přímý let do Düsseldorfu zajišťují letecké společnosti Austrian Airlines, Eurowings a ČSA resp. SmartWings. Přímý let trvá přibližně hodinu a patnáct minut.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Düsseldorfu

Cestovní doklady do Německa

Při cestování do Německa vám stačí platný občanský průkaz nebo pas. Za účelem turismu se zde můžete zdržet bez přihlášení na policii až 3 měsíce.

Počasí v Düsseldorfu

Düsseldorf, stejně jako celé Německo, leží v oblasti západoevropského mírného a vlhkého podnebí s projevujícími se vlivy kontinentálního podnebí a to kvůli větší vzdálenosti východních částí od oceánu. Jaro je tady krátké, léto teplé a při pobřeží je v létě relativně chladněji, než ve vnitrozemí.

Ceny v Düsseldorfu

Ceny v Düsseldorfu lze považovat za standardní německé. Káva vás vyjde na dvě eura, pivo na tři. Za oběd resp. večeři pro dva zaplatíte v průměru 40 eur. Ubytování v Düsseldorfu je mimořádně pestré. Můžete si vybírat ze široké nabídky luxusních hotelů, ale i levných ubytoven či apartmánů.

Městskou hromadnou dopravu tvoří autobusy, tramvaje a vlakové dráhy. Pokud si chcete půjčit auto a prozkoumat Německo na vlastní pěst, tak určitě můžete. A to jen za pár desítek euro na den.

Aktuální čas v Düsseldorfu

V Düsseldorfu je stejný čas, jako v České republice

Tipy, co vidět v Düsseldorfu

10 zajímavostí o Něměcku

1
Němcům patří druhé místo na světě v konzumaci piva na obyvatele
2
Německo disponuje největším počtem zoologických zahrad na světě, je jich až 400
3
Berlín je devětkrát větší než Paříž a má více mostů než Benátky
4
První magazín na světě vyšel v Německu v roce 1663
5
V Německu je nezákonné pokud vám na dálnici dojde benzín
6
První Oktoberfest byla svatební slavnost bavorského prince Ludwiga
7
Německo v roce 1916 přijalo letní čas spolu s Rakouskem a zařadilo se tak mezi první země na světě s tímto časem
8
Hamburgery dostaly své jméno po městě Hamburk, v Německu
9
S 81 milionům obyvatel, má Německo největší populaci v Evropské unii.
10
V německém městečku Ulm se nachází nejvyšší katedrála na světě
Byly informace na této stránce užitečné?