Skip to main content

Levné letenky Vídeň

Rakousko - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Vídně

Zajímavosti o Vídni

Hlavní město Rakouska se nachází v těsné blízkosti hranic se Slovenskem a jen kousek od ní se nachází Bratislava. Vídeň se umístila na prvním místě v žebříčku nejlepších míst pro život, byla by škoda ji na vaší cestě vynechat. Nenechte si ujít vídeňskou zoo, ohromný zámek Schönbrunn a projděte se po historickém centru.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Rakousku

Cestovní doklady do Rakouska

Rakousko je členem Evropské Unie, a tak na vstup do země postačí platný občanský průkaz případně cestovní pas.

Počasí v Rakousku

Rakousko je celoroční destinací. Průměrná teplota se v létě pohybuje okolo 20 stupňů Celsia a stoupá až na 35 stupňů Celsia. V zimě mohou teploty klesnout až na -15 stupňů Celsia, v průměru se však pohybují kolem -4 ° stupňů Celsia. Především v horách může silně sněžit. Největší srážky jsou v měsíci květnu a červnu.

Ceny v Rakousku

Národní měnou je euro, peníze tedy před cestou zaměňovat musíte.

Hledáte hotel v Rakousku? Ceny ubytování si můžete zkontrolovat a rezervovat ubytování přímo přes Pelikán. Rakousko nabízí na výběr různé typy ubytování. Hotely jsou podle nabízených služeb a kvality 1 až 5-hvězdičkové, jednodušší ubytovací zařízení jsou penziony, nebo tzv. gasthof, čili hostince s možností ubytování.

Ceny ubytování jsou v rekreačních střediscích vyšší, zejména během letní a zimní sezóny. Mnohem vyšší ceny jsou pak také ve velkoměstech během veletrhů, výstav a festivalů. V Rakousku se můžete setkat s různými typy obchodů, od nejdražších, které jsou prvotřídně zásobovány, až po velmi levné nákupní řetězce s akciovými cenami.

Češi cestují do Rakouska zejména autem. Řízení v Rakousku je velmi snadné. Pokud se ho tedy rozhodnete prozkoumat autem, doporučujeme rezervovat a půjčit přímo přes Pelikán.

Aktuální čas v Rakousku

V Rakousku je stejný čas, jako v ČR.

Tipy, co vidět v Rakousku

Byly informace na této stránce užitečné? (Ještě nehodnoceno)