Skip to main content

Dovolená Tunisko 2024

dní

Nejpopulárnější dovolené v Tunisku

Iberostar Selection Kuriat Palace
Hodnocení
6/6
Velmi dobré
2 hodnocení
od
17 663
Cena na osobu
Hodnocení
6/6
Velmi dobré
2 hodnocení
Iberostar Selection Kuriat Palace
All Inclusive v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Píšečná pláž
Možnost přímého letu
Vhodné pro rodiny
Wellness
Možnost all inclusive
Vodní sporty
Sportoviště
Hodnocení hotelu:
Gabriela
Červenec 2020
Hotel Iberostar v nás zanechal velmi dobrý dojem. Pokoj a také prostory hotelu byly krásně čisté. Jídlo bylo průměrné a sem-tam se nám zdálo i bez chuti, ale kdo ví, možná jsme jen my... Zobrazit více
Marek
Červenec 2020
Tento hotel je perfektním místem na dovolenou, speciálně pokud si chce člověk odpočinout a zrelaxovat. Personál nám dával každý den najevo, že jim na hostech záleží. Byli jsme tu v... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
17 663
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
17 663
Kč / Cena na osobu
Rosa Beach Thalasso & Spa (ex. Sentido Rosa Beach)
Hodnocení
4.2/6
Dobré
4 hodnocení
od
13 414
Cena na osobu
Hodnocení
4.2/6
Dobré
4 hodnocení
Rosa Beach Thalasso & Spa (ex. Sentido Rosa Beach)
All Inclusive v ceně
Odlet z: Vídně, Prahy
Píšečná pláž
Plážová lehátka v ceně
Možnost přímého letu
Vhodné pro rodiny
Wellness
Možnost all inclusive
Vodní sporty
Hodnocení hotelu:
Marcela
Červenec 2020
Velmi slušný, renovovaný hotel. Nevýhodou může být pláž a plytké moře, což ale dokáže vynahradit bazén s mořskou vodou. Animační tým tu byl pro nás celý den - od ranních aktivit... Zobrazit více
Jana
Červenec 2020
Super animační tým, který nabízí celodenní aktivity a večerní show nejen pro děti. Restaurace má na výběr mnoho jídel. Personál byl milý, vždy se snažili, abychom se cítili co nejlépe.
Zobrazit méně
od
13 414
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
13 414
Kč / Cena na osobu
Nenašli jste dovolenou snů?
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář

TOP dovolenkové nabídky v Tunisku

Cestování s jedničkou na trhu
Jsme na trhu již 15 let a ve světě cestování víme přesně jak na to. Pomůžeme vám s dovolenou, letenkami, pojištěním, pronájmem auta a dalším.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Tunisku konečné?

Ceny všech nabídek v Tunisku na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění v Tunisku) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co v Tunisku znamená označení hotelů Adults only?

Adults only jsou hotely v Tunisku, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Tunisku (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v Tunisku v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj?

Většina rezervačních systémů v Tunisku funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefon: 02/321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky v Tunisku záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky v Tunisku nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za pobyt v Tunisku uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Tunisku nás prosím kontaktujte emailem na pobyty@pelikan.sk nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Tunisku umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady v Tunisku se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu v Tunisku nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Tunisku?

Tento typ pokojů v Tunisku bývá označován také jako "Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp" apod. Jde o pokoje v Tunisku, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá v Tunisku častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Nenašli jste dovolenou vašich snů?
Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Proč navštívit Tunisko?

Horko, slunce, všudypřítomný chaos a jedinečná atmosféra. Na dovolenou v Tunisku jen tak nezapomenete. Podívejte se na místní historické památky, ochutnejte skvělou gastronomii a zvažte půjčení automobilu. Dovolenou v Tunisku si jistě zamilujete a budete na ni dlouho vzpomínat. Nabízíme jak first, tak také last minute dovolené.

Byly informace na této stránce užitečné? (Ještě nehodnoceno)