Skip to main content

Levné letenky Las Vegas

Usa - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Las Vegas

Zajímavosti o Las Vegas

Pokud ve svém americkém itineráři vynecháte Las Vegas, rozlučte se s největší zábavou, kterou za Velkou louží můžete zažít. Samozřejmě, když necháte celou výplatu u stolu s blackjackem tak to možná až taková zábava nebude, ale pokud se budete řídit pravidlem všeho s mírou, vše dobře dopadne.

Las Vegas nabízí všechny poklady světa - nespoutanou radost z gamblerství, luxusní hotely za babku, značkové outlety, světové koncerty a show, fantastické kulinářské dobroty, adrenalinové zážitky a je to skutečně jen na skok ke krásným přírodním pokladům. Za nás je to místo, které by jednoznačně nemělo chybět na vašem cestovatelském seznamu. Las Vegas je totiž město, které budete sledovat s otevřenými ústy.

as Vegas je stále více oblíbenou v očích Čechů. Levné letenky do Las Vegas, ale i celé Kalifornie nejčastěji koupíte z Prahy a Vídně. Průměrná délka letu je přibližně patnáct hodin obvykle s jedním přestupem, případně dvěma. přímý let do Las Vegas Francisca z našich končin neexistuje.

Velmi pohodlně se však léta s přestupi se společnostmi Austrian Airlines, Air Canada, United Airlines, American Airlines a British Airways. Nejlevnější letenky se dají rezervovat z Prahy či Vídně s nízkonákladovými aerolinkami Norwegian.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Las Vegas

Jak získat víza do USA (ESTA)?

Při cestování do USA již nepotřebujete vyřizovat víza na americké ambasádě, stačí vlastnit biometrický pas a mít elektronickou autorizaci ESTA. O víza musí žádat jen ti, kteří do USA cestují na déle než 90 dní nebo jdou do Spojených států pracovat, studovat či na výměnný pobyt. Také všichni ti, kterým nebyla schválena autorizace ESTA.

Počasí v Las Vegas

Las Vegas má poměrně teplé podnebí během celého roku. Vděčí za to svému umístění v poušti, takže jej lze klidně navštívit prakticky po celý rok. Teploty v létě jsou však poměrně úmorné.

LAS VEGAS POČASÍ

Jaké jsou ceny v USA?

Národní měnou je americký dolar, zaměníte ho bezproblémově na kterémkoli letišti nebo ve směnárně v ČR i přímo v USA. Hledáte hotel či apartmán? Čím blíže k centru, tím je samozřejmě cena vyšší. Ceny ubytování si můžete zkontrolovat a rezervovat ubytování přímo přes Pelikán.

Doporučujeme půjčit auto přímo u letiště, rezervovat si jej můžete přímo přes Pelikán.

FreeCurrencyRates.com

Která očkování jsou před cestou do USA povinná?

Spojené státy nevyžadují po návštěvnících žádné povinné očkování. Riziko nákazy je v této zemi minimální. Stačí si tedy pohlídat platnost běžných očkování, které jsou platné i u nás. V případě výletů do přírody se doporučuje očkování proti infekci přenášených klíšťaty.

Aktuální čas v Las Vegas

Las Vegas se nachází v časové zóně GMT -7. To znamená, že v Las Vegas je o devět hodin méně, než v ČR.

Tipy, co vidět v Las Vegas

10 zajímavostí o USA

1
Americká vláda otrávila alkohol během prohibice - Zabila tak přes 10 000 lidí
2
25% Američanů věří v reinkarnaci.
3
Největší bankovka která byla kdy vytištěna měla hodnotu 10 000 dolarů.
4
Ve státě Kentucky je dodnes protizákonné nosit zmrzlinu v zadní kapse kalhot.
5
Jediný stát v USA, kde roste káva, je Havaj.
6
V nejužším bodě je od sebe USA a Rusko vzdálené jen 4 kilometry
7
Spojené státy nemají oficiální jazyk.
8
Pouze jeden stát USA sestává z jediné slabiky - a to stát Maine
9
Zábavní park Disneyland neprodává žvýkačky. Walt Disney nechtěl, aby návštěvníky parku znechutilo, kdyby šlápli na rozžvýkání žvýkačku.
10
Dolar lze rozměnit na mince 293 různými způsoby.
Byly informace na této stránce užitečné?