Skip to main content

Levné letenky Kolín nad Rýnem

Německo - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Kolína Nad Rýnem

Zajímavosti o Kolínu Nad Rýnem

Kochat se můžete fascinující historií, ikonickým kolínský Dómem či nádhernou architekturou. Pro ty, kteří si budou chtít svůj pobyt v Německu rozšířit, nabízí Kolín hned několik možností: Düsseldorf s atraktivním množstvím noční zábavy, nebo Bonn, rodiště světoznámého skladatele Ludwiga van Beethovena. Kolín nad Rýnem vás chytí za srdce, je to jedno z nejkrásnějších míst Německa.

Nic není pro toto město více typičtější jako majestátní katedrála při řece Rýn, která formuje panorama města již od roku 1248. Byla postavena v gotickém stylu a do roku 1880 byla dokonce nejvyšší stavbou na světě!

I těm, kteří hledají zábavu můžeme Kolín doporučit. Je plný studentů, dobrých párty, stylových restaurací a velmi populární jsou tu karnevaly. Když budete chtít vyměnit ruch a zábavu za něco klidnějšího, jednoduše se vydejte do známého muzea, kde jsou vystaveny kousky od Picassa, Warhola či Lichtensteina. Kolín je velmi trendy a doslova žije!

Levné letenky do Kolína nad Rýnem lze rezervovat zejména z Prahy a Vídně. Přímý let do Kolína zajišťuje letecká společnost Austrian Airlines a Eurowings. Trvá přibližně hodinu a pětatřicet minut.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Kolínu nad Rýnem

Cestovní doklady do Německa

Při cestování do Německa vám stačí platný občanský průkaz nebo pas. Za účelem turismu se zde můžete zdržet bez přihlášení na policii až 3 měsíce.

Počasí v Kolíně nad Rýnem

Kolín, stejně jako celé Německo, leží v oblasti západoevropského mírného a vlhkého podnebí s projevujícími se vlivy kontinentálního podnebí a to kvůli větší vzdálenosti východních částí od oceánu. Jaro je tady krátké, léto teplé a při pobřeží je v létě relativně chladněji, než ve vnitrozemí.

Ceny v Kolíně nad Rýnem

Ceny lze považovat za standardní německé. Káva vás vyjde na dvě eura, pivo na tři. Za oběd resp. večeři pro dva zaplatíte v průměru 40 eur. Ubytování je mimořádně pestré. Můžete si vybírat ze široké nabídky luxusních hotelů, ale i levných ubytoven či apartmánů.

Městskou hromadnou dopravu tvoří autobusy, tramvaje a vlakové dráhy. Pokud si chcete půjčit auto a prozkoumat Německo na vlastní pěst, tak určitě můžete. A to jen za pár desítek euro na den.

Aktuální čas v Kolíně nad Rýnem

V Kolíně nad Rýnem je stejný čas jako v České republice.

Tipy, co vidět v Kolíně nad Rýnem

10 zajímavostí o Něměcku

1
Němcům patří druhé místo na světě v konzumaci piva na obyvatele
2
Německo disponuje největším počtem zoologických zahrad na světě, je jich až 400
3
Berlín je devětkrát větší než Paříž a má více mostů než Benátky
4
První magazín na světě vyšel v Německu v roce 1663
5
V Německu je nezákonné pokud vám na dálnici dojde benzín
6
První Oktoberfest byla svatební slavnost bavorského prince Ludwiga
7
Německo v roce 1916 přijalo letní čas spolu s Rakouskem a zařadilo se tak mezi první země na světě s tímto časem
8
Hamburgery dostaly své jméno po městě Hamburk, v Německu
9
S 81 milionům obyvatel, má Německo největší populaci v Evropské unii.
10
V německém městečku Ulm se nachází nejvyšší katedrála na světě
Byly informace na této stránce užitečné?