Skip to main content

Levné letenky Brémy

Německo - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Brém

Zajímavosti o Brémách

Na severu Německa najdete malebné město Brémy, kde se objevování památek skutečně spojuje se zážitkem z nakupování. Historické ulice starého města lákají na luxusní a lifestyle módní značky, které zpestří a oživí váš šatník. Brémy mají mnoho tváří. Staroněmecké město je srdcem severozápadního Německa a domovem světoznámých městských hudebníků z Brém. Občané Brém jsou hrdí na dlouholetou tradici města.

V současnosti již město spojuje tradici a kosmopolitní životní styl. Můžete si vychutnat kávu v Gute Stube, v části města v okolí náměstí s nádhernou radnicí, nebo popíjet vychlazené pivo na nábřeží Schlachte. Město má mnoho zákoutí na toulky, včetně nejstarší čtvrti Schnoor nebo neobvyklé architektury na elegantní Böttcherstraße. Na březích řeky se obyvatelé Brém v létě scházejí na Breminale, velkém festivalu u řeky a odvážní akrobaté přicházejí na pouliční představení La Strada.

Dalším velkým pozitivem Brém je, že jsou zelené! Město žije krásnými parky a zahradami a má spoustu zeleně. Právě díky tomu je město ideálním místem pro jízdu na kole. Brémy jsou také známé svými kulinářskými specialitami. Od vynikajících čokolád a jemných vín až po plnohodnotnou kávu a osvěžující pivo.

Levné letenky do Brém víte rezervovat zejména z Prahy a Vídně. Přímé letecké spojení provozuje od roku 2019 nízkonákladový přepravce Wizz Air.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Německu

Cestovní doklady do Německa

Při cestování do Německa vám stačí platný občanský průkaz nebo pas. Za účelem turismu se zde můžete zdržet bez přihlášení na policii až 3 měsíce.

Počasí v Německu

Německo leží v oblasti západoevropského mírného a vlhkého podnebí s projevujícími se vlivy kontinentálního podnebí následkem větší vzdálenosti východních částí od oceánu. Jaro je tady krátké, léto teplé, při pobřeží je v létě relativně chladnější než ve vnitrozemí. Zimy jsou dlouhé a chladné.

Ceny v Německu

Ceny v Německu a zejména ve velkoměstech jako Berlín či Mnichov lze považovat za vyšší než je evropský průměr. Káva vás vyjde na dvě eura, pivo na tři. Za oběd resp. večeři pro dva zaplatíte v průměru čtyřicet eur.

Ubytování v německých městech, ale i venkově je mimořádně pestré. Můžete si vybírat ze široké nabídky luxusních hotelů, ale i levných ubytoven či apartmánů. Ceny ubytování si můžete zkontrolovat přímo na stránce Pelikána.

Městskou hromadnou dopravu ve větších městech tvoří zejména metro a vlakové dráhy, autobusy a tramvaje. Pokud si chcete půjčit auto a prozkoumat Německo na vlastní pěst, můžete tak učinit již od pár desítek eur.

FreeCurrencyRates.com

Aktuální čas v Německu

V Německu je stejný čas, jako v ČR.

Tipy co vidět v Brémach

10 zajímavostí o Něměcku

1
Němcům patří druhé místo na světě v konzumaci piva na obyvatele
2
Německo disponuje největším počtem zoologických zahrad na světě, je jich až 400
3
Berlín je devětkrát větší než Paříž a má více mostů než Benátky
4
První magazín na světě vyšel v Německu v roce 1663
5
V Německu je nezákonné pokud vám na dálnici dojde benzín
6
První Oktoberfest byla svatební slavnost bavorského prince Ludwiga
7
Německo v roce 1916 přijalo letní čas spolu s Rakouskem a zařadilo se tak mezi první země na světě s tímto časem
8
Hamburgery dostaly své jméno po městě Hamburk, v Německu
9
S 81 milionům obyvatel, má Německo největší populaci v Evropské unii.
10
V německém městečku Ulm se nachází nejvyšší katedrála na světě
Byly informace na této stránce užitečné?