Skip to main content

Levné letenky Bari

Itálie - Flexibilní letenky

Se službou změna z jakéhokoli důvodu můžete změnit prvky rezervace, jako je datum, destinace nebo dokonce cestující, a to až 3 dny před odletem bez udání důvodu! Po zakoupení služby obdržíte kredit až ve výši 80 % ceny rezervace na změnu údajů na letence. Službu si můžete zakoupit přímo během procesu rezervace letenky.

Akční letenky do Bari

Zajímavosti o Bari

Bari je hlavní město provincie Bari a turisticky oblíbeného regionu Apulie v Itálii. Najdete ho na pobřeží Jaderského moře v jižní Itálii a jde o velmi významné město, protože ho považují za druhé ekonomické centrum jižní Itálie. Bari je typickým příkladem oblasti, o níž se často mluví, ale nikdo o ní pořádně nic neví. Přitom je to město a vlastně i celá provincie, s obrovským duchem a ideálním místem pro útěk z každodenní rutiny.

Bari je známé tím, že je prakticky jedno, kdy tam přijedete - deštník můžete nechat doma. Říká se, že oblast Apulia má jedny z nejkrásnějších pláží Itálie vůbec. Bari je však známá například i obrovskými jeskyněmi nebo vesničkou Alberobello, která vás uchvátí svým unikátním architektonickým zjevem - najdete zde kamenné domky se špičatými střechami. Levné letenky do Bari lze rezervovat i z našich končin. Přímý let do Bari zabezpečuje nízkonákladové společnosti jako Ryanair a Wizz Air.

Komfortně a levně můžete letět z Prahy a Vídně.

Více Zobrazit méně

Užitečné info o Itálii

Jaké cestovní doklady potřebuji do Itálie?

Jelikož Itálie je členem Evropské unie, stačí vám platný občanský průkaz nebo pas.

Jaké je počasí v Itálii?

Podnebí Itálie je velmi rozmanité. Severní část ovlivňují Alpy. Podnebí je vysokohorské s teplotami, které v zimě klesají výrazně pod bod mrazu. Postupně přechází do mírného, kontinentálního až po subtropického středomořského klimatu na jihu země. Jižní výběžek poloostrova vybíhá do Středozemního moře a téměř dosahuje úrovně afrického kontinentu. Z Afriky přichází suchý a horký vzduch s teplotami, které se v létě šplhají až k 40º C. Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen s průměrnou maximální denní teplotou 30 ° C.

Itálie Počasí

Jaké jsou ceny v Itálii?

Národní měnou je euro. Ceny v Itálii jsou o něco vyšší než v ČR. Ve velkých obchodních řetězcích však nakoupíte levněji (a kvalitněji) než u nás. Je zde poměrně hustě zastoupena síť levných supermarketů jako Coop, Lidl a Penny Market.

FreeCurrencyRates.com

Jaký je aktuální čas v Itálii?

Itálie a ČR leží ve stejném časovém pásmu.

Tipy, co vidět v Bari

10 zajímavostí o Itálii

1
Do nejznámější fontány v Římě, fontány di Trevi turisté denně naházejí přibližně 3000 eur. Peníze jsou na konci dne z fontány vybrané a jdou na charitu.
2
V Itálii se nacházejí jediné tři aktivní sopky v Evropě - Etna, Stromboli a Vesuv.
3
Pohádka Pinocchio byla poprvé publikována v italských novinách.
4
Název Itálie pochází z řeckého slova Italos.
5
Itálie je největším exportérem vín na světě.
6
Itálie je státem pouze 153 let.
7
Pizza byla poprvé upečená v Neapoli v roce 1860.
8
Těstoviny jako potravina se v Itálii využívají již od 4. století př.nl
9
Itálie je čtvrtou nejnavštěvovanější zemí na světě.
10
Ročně vypijí Italové 14 bilionů šálků espresso. Každý Ital spotřebuje za rok 3,7 kilogramu kávy.
Byly informace na této stránce užitečné?