Skip to main content

Last minute dovolené 2023

Nejvýhodnější nabídka letních pobytů

Last minute dovolené - široký výběr a skvělé ceny

Přinášíme vám bohatý výběr last minute dovolených za skvělé ceny. Vyberte si last minute dovolenou v jedné z oblíbených rekreačních destinaci, v naší nabídce naleznete široký výběr těch nejlepších hotelů za last minute ceny po celý rok.

Každý hledá nejlepší last minute dovolené, proto máme v Pelikánu speciální tým, který každý den vybírá nejatraktivnější nabídky, které mizí do pár minut po zveřejnění. V naší nabídce last minute zájezdů najdete "fresh" nabídky na letní dovolenou u moře.

Výhodou je, že na Pelikánu vždy vidíte konečnou cenu - s žádnými skrytými či jinými poplatky. Klikněte si na naši stránku každý den a máte pohromadě nejlepší tipy na dovolené od českých CK na celé léto.

V last minute nabídce se nacházejí all inclusive dovolené, pobyty u moře i skvělé hotely. Dovolená v Egyptě, Řecku, Španělsku, Italii, Turecku či dovolená v Africe? Máme všechno!

Pro koho je last minute dovolená ideální?

Nabídky last minute jsou vhodné pro ty, kteří mají svá zavazadla rychle sbalená a chtějí na dovolenou vyrazit co nejdříve. Takové nabídky obvykle zveřejňujeme s termínem odjezdu do 3-9 dnů. Pokud byste chtěli odjet na dovolenou ještě dříve, doporučujeme vám ultra last minute zájezdy, které vám dávají možnost odjet a užít si dovolenou již zítra nebo za 2 dny.

Široká nabídka last minute pobytů je neustále aktualizována

V Pelikánu pravidelně aktualizujeme nabídku last minute pobytů. Na jednom místě najdete nabídky stovek cestovních kanceláří. Toužíte po rodinné last minute dovolené plné odpočinku nebo po romantickém pobytu s partnerem či partnerkou? Last minute dovolenou najdete u nás snadno, ať už hledáte exotickou dovolenou nebo pobyt u Jaderského moře.

Last minute zájezdy do celého světa

Na této stránce najdete nejoblíbenější last minute dovolené po celém světě. Mezi nejznámější evropské last minute destinace patří Řecko, Turecko, Španělsko, Chorvatsko, Malta a Bulharsko. V Africe Češi nejraději cestují do Egypta, Tuniska, Maroka a na Zanzibar. V poslední době je stále populárnější také last minute dovolená v Karibiku, zejména v Dominikánské republice, na Kubě, v Mexiku a na Kostarice.

Na Pelikan.cz máme hotely a pobyty pouze od renomovaných cestovních kanceláří, které se léty osvědčily a hlavně s nimi byli naši klienti spokojeni.

Byly informace na této stránce užitečné?