Skip to main content

Levné letenky s Pelikánem

903
Nízká cena letenek
Speciální slevy na letenky od Pelikána
Perfektní zákaznický servis

Akční letenky

Levné letenky

Na této stránce najdete denně aktualizované levné letenky s odletem z Prahy, Vídne, Pardubic, Brna, Ostravy a dalších okolních letišť. Seznam akčních nabídek, které stojí za zhlédnutí najdete jenom na Pelikan.cz. Rezervujte letenky co nejdříve přímo na u nás, než se místa vyprodají.

V rezervačním systému naleznete pouze dostupné lety za aktuální ceny včetně poplatků. Nejvýhodnější letenky do celého světa naleznete na stránce Nejlevnější letenky. S námi nepropásnete ani nejlepší akční nabídky leteckých společností.

Nejlepší akce aerolinek na levné letenky jsou pryč často i během několika minut nebo hodin a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastavte si naše e-mailové notifikace, stáhnite si pelipecky appku a o každé laciné letence budeš vědět jako první. 

Nejste si jistý, jaká opatření platí ve vaší vysněné destinaci? Přečtěte si náš článek Cestovatelský semafor: Kam se Může cestovat? a zjistěte více informací.

U nás koupíte nejen levné letenky, ale také cestovní pojištění či ubytování v hotelu, anebo apartmánu. Kromě toho pro vás rádi zajistíme také třeba pronájem auta. Nakupujte levné letenky s pelikánem a cestujte bez starostí.
 

FAQ - často kladené otázky

Jaké jsou možnosti uhrazení letenky?

Letenky lze uhradit různými způsoby:

- Platba platební kartou,

- Úhrada bankovním převodem online dle faktury - tato možnost je omezena s ohledem na splatnost faktury,

- Úhrada přímým vkladem na jeden z našich účtů - přímo v jedné z bank, kde máme vedené účty,

- Úhrada platebním tlačítkem - která má oproti klasickému převodu výhodu, že platba proběhne rychleji,

- PlatímPak - pro využití této služby není nutné, abyste byl klientem Raiffeisenbank. Článek k více informacemi naleznete ZDE

- Dárkovou poukázkou – poukázku lze uplatnit v posledním kroku objednávky při výběru způsobu platby.

Umožněné formy úhrady se mohou lišit v závislosti na typu letecké společnosti. U některých letenek přepravci určují kratší dobu splatnosti resp. limit na vystavení letenky. Přepravci také mohou do vaší rezervace zaslat notifikaci o zkrácené splatnosti letenky - v takovém případě váš bude náš Zákaznický servis kontaktovat. V případě koupě letenky nízkonákladové letecké společnosti (např. Ryanair) prostřednictvím našeho portálu, je dostupná pouze platba platební kartou a platebním tlačítkem.

Jak je možné uhradit platbu za letenky nízkonákladových dopravců?

Při koupi letenky nízkonákladové letecké společnosti prostřednictvím našeho portálu je platba možná platební kartou, platebním tlačítkem, PlatímPak, nebo dárkovou poukázkou.

Kolik stojí letenka pro dítě? Nabízejí letecké společnosti slevy na letenky pro děti?

Za dítě do dvou let (nazývané také infant) si tradiční letecké společnosti účtují většinou 10% z ceny letenky dospělého. Dítě od dvou do dvanácti let standardně platí 75% ceny z letenky dospělého.
Nízkonákladové společnosti (Ryanair, Wizzair) mají standardně fixně stanovenou cenu pro Infanta a za děti do dvanácti let se většinou platí plná suma letenky. Tyto ceny se ale mohou měnit na základě destinace, tarifu nebo sezóny, v níž chce klient letět.

Kdy a jak probíhá vystavení letenek (ticketing)?

Letenky vystavujeme zpravidla 15-7 dní před odletem. Přesný termín závisí na konkrétním cenové nabídce, resp. rezervaci.

Jaká zavazadla mám v ceně letenky při cestování s nízkonákladovou leteckou společností?

Většina nízkonákladových leteckých společností v ceně letenky zahrnuje pouze malou osobní věc, která musí být během letu umístěna pod sedadlem před vámi. Konkrétní informace o povolených rozměrech příručního zavazadla je třeba si zkontrolovat při objednávání letenek v části "Informace o zavazadlech", případně dodatečně ve Zprávě objednávky nebo v e-mailech.

V případě zájmu o klasický příruční kufr větších rozměrů je zpravidla možné si dokoupit službu Priority boarding, která tato zavazadla obsahuje. Pro ověření podmínek a možností dokoupení zavazadla konkrétní nízkonákladové letecké společnosti nás neváhejte kontaktovat.

Je zavazadlo do podpalubí zahrnuto v ceně letenky?

Při rezervaci letenky naleznete v rezervačním formuláři uvedenou informaci o tom, zda je podpalubní zavazadlo zahrnuto v jeho ceně.

Byly informace na této stránce užitečné? (Ještě nehodnoceno)