Skip to main content

Letenky s Turkish Airlines

Nejdříve od
Nejpozději do
Počet osob
Letenky s Turkish Airlines

FAQ - často kladené otázky

Jaká zavazadla nabízí Turkish Airlines?

Turkish Airlines na všech dlouhých letech nabízí velké odbavené zavazadlo, jehož maximální povolená hmotnost a počet se odvíjí od konkrétní destinace. Informace o zavazadlech naleznete v detailu každé letenky na Pelikan.cz

Legenda jménem Turkish Airlines

Turecké národní aerolinky, Turkish Airlines, které byly založeny již v roce 1933 dodnes patří mezi nejlepší a nejoblíbenější letecké společnosti na světě. Fakt, že patří mezi nejvyužívanější aerolinky světa potvrzuje i to, že jako jediné létají do 346 destinací ve 130 zemích, čímž drží prvenství za největší síť letů ze všech aerolinek. Díky tomu prakticky neexistuje destinace s větším letištěm, kam byste se s Turkish Airlines nedostali.

Díky své strategické bázi v Istanbulu jsou aerolinky skvělou volbou jak pro lety do Asie, tak i celé Afriky včetně exotických destinací Indického oceánu. V nabídce aerolinek najdete ale i nespočet metropolí Severní a Jižní Ameriky. Aerolinky jsou skvělou volbou i při kratších letech do Istanbulu. Jako jediné totiž nabízej i na takto krátkém letu plný servis.

Létání s Turkish Airlines není zážitkem jen ve vzduchu, ale také na zemi. Během přestupů v Istanbulu se projdete po jednom z největších letišť světa, Istanbul Airport, jehož stavba byla dokončena v roce 2018 a které patří také mezi ty nejkrásnější.