Skip to main content

Letecký radar - sledování letadel v reálném čase online ✈️

 

Letecký radar od Flightradar24 vám umožní sledovat všechny lety letadel komerčních aerolinií, které jsou aktuálně ve vzduchu. Radar letadel vám v reálném čase zobrazí informace o letu jako například rychlost letadla, jeho trasu, typ letadla, vzletovou výšku a podobně.

Na online leteckým radaru tak víte velmi jednoduše sledovat nejen své lety, ale také lety svých známých. Stačí kliknout na kterékoliv letadlo na radaru letadel zmíněné informace se vám ihned zobrazí.
 

Pro koho je náš letecký radar zajímavý?

Sledování letů online je určeno především třem velkým skupinám zájemců: nadšenci pro létání, amatéři, cestující v letadlech a jejich rodinní příslušníci. Zásadně je služba dostupná zdarma každému zájemci o zveřejňované informace. Flightradar24 však na své stránce nabízí i placené funkce, které umožní sledovat ještě více údajů o aktuálních letech.
 

Sledování letů rodinných příslušníků

Značný užitek přináší náš radar letadel všem cestujícím a jejich rodinným příslušníkům. Ti se mohou snadno na leteckým radaru informovat o tom, zda je ve vzduchu všechno v pořádku a sledovat také aktuální zpoždění letu. Pokud musíte vyzvednout z letiště své příbuzné nebo známé, prozradí vám radar na minutu přesně, kdy musíte na letiště vyrazit. Kromě uklidňující jistoty pro ty, kteří zůstali na zemi, je služba zajímavá i pro všechny cestující. Informace o zpoždění, zveřejňované na online radaru letadel jsou často přesnější a zpravidla aktuálnější než údaje na letišti. Chcete-li vědět, jak dlouho trvá let z jedné destinace do druhé, doporučujeme navštívit naši stránku Délka letů do populárních destinací.

 

1 den leteckého provozu nad Atlantikem podle radaru letadel

 

Kupte si akční letenky a sledujte svůj let na radaru letadel:

 

pelipecky
pelipecky