Skip to main content

Poznávací zájezdy s Pelikánem

Nejdříve od
Nejpozději do
Počet osob
Najlepší pobyty podle Pelikána
Akční letenky do světových metropolí
Široká nabídka
Akční ceny
Experti na poznávačky
Online z pohodlí domova
Partnerské benefity
Klientský servis

Poznávací zájezdy s Pelikánem a pojištěním na jistotu

Zaleťte si s Pelikánem do světových metropolí s největším slovenským vyhledávačem dovolené a letenek a expertem na poznávací zájezdy. V nabídce Pelikána najdete široký výběr letenek a nabídek dovolené pro všechny kategorie cestovatelů. A jelikož zájem o cestování je velký a letos roste dvojnásob, rozšiřujeme naši nabídku o poznávací zájezdy s průvodcem, pro dobrodruhy o různé expedice a v nabídce máme široký výběr top pobytů v nejzajímavějších světových metropolích s letenkou a osvědčenými hotely.
 
Novinkou v nabídce Pelikána je unikátní pojištění letenek KOALA, díky kterému obdrží každý pasažér 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny.
Bonusem a jistotou pro cestovatele je možnost dokoupení pojištění ISTOTA, které zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí ovšem i v jiných různých nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany či poškození zdraví a majetku třetích osob. Pokud máš pojištění STORNO a jsi schopen se prokázat potvrzením o události, jako onemocnění, úraz nebo ztráta práce a další neočekávané situace, za nepřeletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze. U některých nabídek dovolené můžete využít i službu FLEX, se kterou můžete vybrané pobyty zrušit  bez udání důvodu i 14 dní před plánovaným odletem.