Skip to main content

Sníte o dovolené v exotice?

Přestaňte snít, cestujte!

Široká nabídka exotických dovolených nyní za AKČNÍ CENY

Nenašli jste dovolenou vašich snů?

Řekněte nám o ní pár informací a my se ji pokusíme najít za vás!

Levná dovolená v exotice 2024


Hledáte levnou first moment exotiku? Zažijte nejlepší exotickou dovolenou s Pelikánem za akční ceny. Vybírejte z milionu nabídek výhodných i luxusních hotelů v bezpečných destinacích Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika, Kuba, Dubaj a jiné. Pokud jste přece jen nenašli vaši vysněnou dovolenou v exotice, napište nám na pobyty@pelikan.cz.

Omrzely vás klasické dovolenkové destinace? Dovolené v exotice se stávají rok od roku populárnějšími. Není se čemu divit, pestrá nabídka pobytů v exotice se stále více rozšiřuje a stává se postupně dostupnější pro každého, kdo si chce odpočinout od běžných starostí.
 

Kdy je správný čas na nákup dovolené v exotice?


Mezi Čechy jsou populární zejména first minute a last minute nabídky dovolených v exotice. Při first minute dovolených budete mít širší výběr nabídek a více času na přípravu na vycestování. Last minute dovolené jsou výhodné pro ty, kterým nedělá problém koupit si dovolenkový pobyt i na poslední chvíli a důležitější je pro ně nižší cena dovolené.

V různých částech světa může být v jednom momentě různé roční období. Některé exotické destinace se vyznačují obdobími dešťů a obdobími sucha. Je proto důležité sledovat podmínky země, do které chcete na dovolenou vycestovat. Předejdete tak nepříjemnostem ohledně nečekaného počasí a ovzduší.
 

Kdy je ideální vycestovat na exotickou dovolenou?


Každá země má rozdílné povětrnostní podmínky a může mít rozdílná roční období, jak máme u nás v Čechách. Kvůli tomu si mnoho Čechů oblíbilo exotické dovolené v prosinci až únoru, kdy je u nás největší zima, přičemž v exotice může být naopak příjemně teplo. Na druhé straně se najdou i destinace, které jsou pro dovolenou nejvhodnější právě přes léto.

Byly informace na této stránce užitečné?