Skip to main content

Saúdská Arábie: Cestovatelská novinka dekády

Nejdříve od
Nejpozději do
Počet osob
Akční letenky do Saúdské Arábie
Celá nabídka letenek

Dovolená s Pelikánem a pojištěním na jistotu

Zaleťte si do celého světa s největším českým vyhledávačem dovolených a letenek. V nabídce Pelikána naleznete široký výběr letenek a dovolenkových nabídek pro všechny kategorie cestovatelů.

Novinkou v nabídce Pelikána je unikátní pojištění letenek KOALA, díky kterému každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění delší než 2 hodiny.

Bonusem a jistotou pro cestovatele je možnost dokoupení pojištění ISTOTA, které zaručuje proplacení léčebných nákladů a následků po úrazu. Platí však i v jiných různých nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob. Pokud máte pojištění STORNO a jste schopni se prokázat potvrzením o události, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace, za nepřeletěnou část vaší letenky se vám vrátí peníze. U některých dovolenkových nabídek můžete využít i službu FLEX, se kterou můžete vybrané pobyty zrušit bez udání důvodu i 14 dní před plánovaným odletem.