Skip to main content

Pronájem auta Los Angeles

Půjčovna aut v Los Angeles je skvělou volbou zejména pro ty, co chtějí poznávat širší okolí města. Dovolená v USA se díky pronájmu auta stane dobrodružstvím a nezapomenutelným zážitkem. Pokud neholdujete uzavřeným dovolenkovým resortům, zapůjčení auta v Los Angeles obohatí vaši dovolenou o neomezené možnosti tras a nezávislost. Probádejte Los Angeles a jeho okolí na vlastní pěst a přijďte na chuť zážitkovému cestování díky výhodnému pronájmu aut!

TOP destinace na pronájem auta

Půjčovna aut - tipy a zajímavosti

TOP roadtripy po USA: Nejkrásnější cesty napříč Amerikou

Půjčit si auto a projet s ním celou Ameriku. To je sen mnohých dobrodruhů z Evropy. Každý, kdo Ameriku někdy navštívil, má v zásobě nespočet zážitků, při kterých nejednomu spadne čelist, a bude si říkat: „Tak tohle chci jednou zažít taky!“

Jak si levně a bez problémů pronajmout auto v zahraničí

Chystáte se na dovolenou, ale nepatříte mezi ty, kteří ji rádi tráví v uzavřených hotelových resortech? Skvělé. My vám teď ukážeme, jak si jednoduše a levně rezervovat auto z pohodlí domova. Vy tak můžete procestovat celou destinaci do posledního koutku. Od prvního kliknutí na možnost rezervace až po odevzdání klíčků od vozidla.

Jaký národní park? Tipy na 10 nejhezčích míst v USA

Ve Spojených státech se nachází téměř 60 národních parků a mnoho dalších státních parků a rezervací. Který národní park nejlépe vybrat? Připravili jsme pro tebe několik tipů, kam cestovat za přírodními krásami USA.

Pelipeckovní roadtrip po USA: 19. díl – Niagarské vodopády

Po krásných dvou dnech v Chicagu jsme si dali do těla náročných 7 hodin jízdy do hotelu v Pittsburghu a další ráno už nás čekalo rozdělení naší cestovatelské skupiny. Někteří z nás zůstávali ještě týden v New Yorku, zatímco ostatní už do Evropy...

FAQ - Otázky při zapůjčení auta

Co potřebuji pro pronájem auta z autopůjčovny?

Vše co potřebujete pro zarezervování vozidla je platební karta. Při vyzvednutí auta budete potřebovat:

  • Doklad o zaplacení pronájmu vozidla
  • Platební karta hlavního řidiče, s dostatkem dostupné hotovosti pro bezpečnostní zálohu.
  • Pro každého dalšího řidiče platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců.
  • Váš cestovní pas a jakýkoliv další průkaz totožnosti, který potřebuje autopůjčovna vidět.

Je pronájem auta z autopůjčovny nějak věkově omezen?

U většiny autopůjčoven je požadavek na věk mezi 21 a 70 lety. V případě že je vám pod 21 nebo nad 70 let, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Můžu zarezervovat auto pro někoho jiného?

Ano, pokud daný řidič splňuje požadavky. Jen vyplňte potřebné údaje při provádění rezervace.

Jsou v ceně pronájmu vozidla z půjčovny aut zahrnuty všechny poplatky?

Převážná část našich pronájmů zahrnuje ochranu proti krádeži, vzdání se škody v případě nehody(CDW), místní daň, letištní příplatky a další silniční poplatky. Za jakékoliv služby navíc zaplatíte při převzetí auta spolu s poplatky pro mladé řidiče, dalšího řidiče nebo poplatky za jednosměrný pronájem. Před rezervací auta vám však jakékoli dodatečné poplatky vysvětlíme (a pokud si vezmete vlastní dětskou sedačku nebo GPS, můžete své náklady ještě snížit). Více informací o tom, co všechno je v ceně zahrnuto, najdete ve Smluvních podmínkách dané autopůjčovny.

Byly informace na této stránce užitečné?