Skip to main content

Podmínky použití slevového kódu LACHIM


Slevový kód LACHIM (dále jen "slevový kód") lze uplatnit výhradně při objednávkách vybraných cestovatelských produktů přes webové stránky společnosti pelicantravel.com s.r.o. (Dále jen jako "Pelikán") na českém a slovenském trhu.
 

  1. Pelikán vytvořil speciální slevový kód LACHIM (dále jen "slevový kód"), který je určen nejen na poskytnutí slevy klientovi, ale zároveň i na podporu dobré věci.

  2. Klient má při online objednávce služeb a produktů Pelikána možnost využít uvedený slevový kód. Stačí, když při koupi produktů a služeb od Pelikána v objednávce uvede slevový kód. Kromě slevy pro sebe tak zabezpečí i příspěvek Pelikána na transparentní účet Nadačního fondu ONEMANSHOW Foundation (dále také jako "fond"), který je zaměřen na pomoc lidem, kteří se ocitli v nelehké životní situaci (více info ZDE).

  3. Možnost využití slevový kód se týká objednávek letenek, ubytování a zájezdů. Naopak ho ale není možné využít při objednávce služby pronájmu vozidla a s ním spojených služeb v záložce Auta na portálu www.pelikan.cz, ani na objednání ubytování v záložce Hotely na portálu www.pelikan.cz. Slevový kód nelze použít při objednávce offline.

  4. Pokud klient během objednávacího procesu využije příslušný slevový kód, bude mu z ceny jeho objednávky odečtena sleva v hodnotě 25 CZK a Pelikán se zavazuje při dodržení dalších podmínek ze strany klienta ve stejné hodnotě přispět na transparentní účet fondu, a to nejpozději do 90 dnů od vystavení objednávky s použitým slevovým kódem. Tento závazek Pelikána vzniká až vystavením objednávky a po její plné úhradě ze strany klienta. Neuhrazené či nedokončené objednávky k příspěvku nezavazují. Pozdější storno již vystavené objednávky, ve které byl použit slevový kód, nemá na existenci závazku Pelikána vliv a Pelikán do fondu přispěje na základě objednávky.

  5. Pelikán bude přispívat do fondu postupně a souhrnně, tedy vždy za určité ním zvolené období a na základě počtu klientů kteří využili speciální slevový kód.

  6. Slevový kód má omezenou dobu platnosti, a to do 31. března 2020 (včetně). Slevový kód lze použít opakovaně, avšak na každou objednávku pouze jedenkrát. Transparentní účet fondu je možné najít na portálu české Komerční banky (více info ZDE, změna umístění vyhrazená samotným fondem).


Portál www.pelikan.cz provozuje společnost pelicantravel.com s.r.o., IČO: 35897821 se sídlem Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava, SLOVAKIA, zapsaná v obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava I, odd. SRO, vl. Č.:32895/B.